The-Dreami, Beyoncé, Mariah Carey ja teiste laulukirjutajad, keda süüdistatakse vägistamises

unistus Fraser Harrison / Getty Images

unistusRäppar, laulukirjutaja ja produtsent, kes on töötanud Beyonce, Britney Spears Ja rihannaOn olnud süüdistusi vägistamises ja seksikaubanduses.

Teisipäeval, 4. juunil esitatud kohtuasjas The-Dream (pärisnimi Terrius Gestild-Teemant) on süüdistanud naine Chanaj Mangrove selle eest, et ta köitis teda “vägivaldsesse, vägivaldsesse ja manipuleerivasse suhtesse, mis on täis füüsilisi rünnakuid, vägivaldseid seksuaalsuhteid ja kohutavat emotsionaalset manipuleerimist”.

Mitmele müügikohale esitatud kohtuavalduste kohaselt ütles The-Dream Mangrove’ile, et pani oma lauljakarjääri ootele pärast seda, kui ta 2014. aastal temaga Instagramis ühendust võttis, pakkudes talle isegi kohta Beyoncé tuuri avajana, kuid see ei läinud kordagi.

Mangro ütles, et The-Dream hakkas tema elu kontrollima ja “registreeris” tema juurde mitu korda päevas, samal ajal kui ta hotelli isoleeris.

Jeremy Piven, Harvey Weinstein, Kevin Spacey, seksuaalne väärkäitumine, Hollywood, seksuaalne ahistamine

Seotud: Hollywoodi seksuaalse väärkäitumise skandaalid

Ehkki Hollywood võib pealtnäha olla täiesti särav ja särav, on see tööstus aastate jooksul näinud omajagu skandaale. New York Times ja The New Yorker avaldasid 2017. aastal esimesed uurivad artiklid, milles väideti aastakümneid kestnud seksuaalset rünnakut ja ahistamist rahulolematu filmiprodutsendi Harvey Weinsteini vastu. Varsti pärast seda tõusis Weinstein püsti ja oli kohtu all […]

Ta väitis ka, et 2015. aastal hakkas The-Dream tema vastu toime panema “vägivaldseid tegusid”, sealhulgas “lukustas ta salvestusstuudio kõrval asuvasse pimedasse ruumi, seksis temaga vägivaldselt ja jättis ta siis tundideks alasti pimedasse”. Lõpuks naaske temaga seksima ja ta tahab naisele öelda, et armastab teda.

Beyoncé ja Britney Spearsi unistuste laulukirjutajat süüdistatakse vägistamises ja seksikaubanduses

unistus Amy Sussman / WireImage Parkwoodi / Getty Images jaoks

Hagis viidatakse mitmetele teistele vägistamis- ja väärkohtlemisjuhtumitele, samuti väidetele, et The-Dream kasutas Mangrove’i seksikaubanduse vahendina. Mangro ütles, et sundis teda seksima mitme mehega erinevates osariikides ja ühel juhul sundis teda “tema peal oraalseksi sooritama”, samal ajal kui teine ​​mees seda vaatas.

“Üleelatud traumast rääkimine oli üks mu elu raskemaid otsuseid, kuid lõpuks oli see, mida Dream minu heaks tegi, võimatu elada elu, mida ma enda jaoks ette kujutasin ning laulja ja laulukirjutajana oma eesmärke saavutada. ” ütles Mangro avalduses. “Lõpuks muutus mu vaikimine liiga valusaks ja mõistsin, et tervenemiseks pean oma loo rääkima.”

The-Dream on kõik süüdistused tagasi lükanud.

“Need väited on valed ja laimavad,” ütles ta New York Timesile antud avalduses. Olen vastu igasugusele ahistamisele ja olen alati püüdnud aidata inimestel oma karjäärieesmärke ellu viia. Kuna olen inimene, kes on pühendunud oma kaaskunstnikele ja maailmale laiemalt positiivselt mõjutama, olen nende väidete pärast sügavalt solvunud ja kurb.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Proovige kõiki Beyonce'i Cowboy Carteri kameesid ja palju muud

Seotud: Beyoncé “Cowboy Carter”: kõik kaameod, näidised ja palju muud

See on Beyonce’i rodeo ja kõik on kutsutud! 42-aastane Beyoncé loobus reedel, 29. märtsil Cowboy Carterist, mis on teine ​​osa triloogiast, mis algab 2022. aasta renessansiga. Kantrimaitselisel albumil on staare kogu muusikamaailmast, mis aitavad muuta selle aasta üheks suurimaks popkultuuri nähtuseks. Dolly Partonilt […]

The-Dream on loonud muusikatööstuses suurepärase karjääri, võib-olla kõige silmatorkavamalt produtsendi või laulukirjutajana viimasel viiel Beyoncé albumil, sealhulgas üheksa laulu tänavusel Cowboy Carteril.

Tema laulude autoriteks on Britney Spearsi “Me Against the Music”, Rihanna “Umbrella” Mariah Carey“Puudutage mu keha” ja Justin Bieber“Beebi”.

The-Dream on välja andnud ka seitse oma stuudioalbumit, viimati 2020. aasta Sextape 4. Kokku on ta kandideerinud 21 Grammy auhinnale, võitnud kaheksa.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *