Giantsi kitsas otsas Darren Waller loobus laulust pärast Kelsey Plumi lahkuminekut

Darren Waller, Kelsey Plum Michael Locisano / Getty Images; Candice Ward/Getty Images

Darren Waller Oma emotsioonide üle töötamine pärast naisest lahkuminekut Kelsey Plum sealhulgas uus laul ja muusikavideo näitlejannaga, kes näeb välja nagu Las Vegas Acesi sportlane.

31-aastane Waller mängib New York Giantsis pingelist mängu ja on alates 2023. aastast abielus 29-aastase Plumiga. Nad esitasid aprillis Nevada osariigis Clarki maakonnas ühise lahutuse.

Jalgpalliveterinaar oli lahutuse suhtes suhteliselt vaikne kuni 21. maini, mil ta oma Instagrami kanalis kiusas lauluga “Who Knows (Her Perspective)”. Laul jäeti ametlikult välja neljapäeval, 30. mail ja selle juurde kuuluvas videos võib Wallerit näha laulmas stseenis koos näitlejannaga, kes arvatavasti mängib ploomi.

“3. veebruaril tundsin tugevat veendumust teha midagi teisiti,” selgitas Waller oma Instagrami kanali vahendusel 24. mail. “Siiani pole ma kunagi kirjutanud laulu kellegi teise vaatenurgast. Midagi nii väärtuslikku (ja üsna alandlikku) on selles, et paned end kellegi olukorda, kellega oled lähedaseks kasvanud ja vaadanud endale ausalt. võimalik tulemus on kasv.”

Darren Waller jätab maha loo ebaõnnestunud suhtest pärast lahkuminekut Kelsey PlumigaEthan Miller / Getty Images

Isegi teisest vaatenurgast kirjutades kasutab Waller laulu, et kurvastada oma suhteid Plumiga, lauldes: “Võtke aega ja paranege / Lihtsalt võtke aega ja tunnetage / Need ööd, mille avasime ja teadsime, kui palju sina ja mina oleme.”

2024. aasta kuulsuste lahkuminek

Seotud: 2024. aasta kuulsuste lahkuminekud: staarid, kes selle välja kutsusid, lahkuvad sel aastal

Mõned kuulsuste paarid on pääsenud, kuid teistel pole nii vedanud. 2024. aasta algas sellega, et käputäis Hollywoodi paare loobus sellest. Fännid olid šokeeritud, kui poissmeeste paar Rachel Lindsay ja Brian Abaslow pärast nelja-aastast abielu lahku läksid. Us Weekly kinnitas 2. jaanuaril, et kiropraktik andis sisse lahutuse […]

Ta jätkab: “Kui kaua ma pean sellele mäele ronima / ma olen väsinud ja tahan paigal püsida / Kujutage ette, kui jätaksime viisi / Sest f–k teadis, et armastus võib tappa.”

Video lõpeb sellega, et ploomi mängiv näitlejanna lööb talle noa selga, kui nad rannas embavad.

Darren Waller jätab maha loo ebaõnnestunud suhtest pärast lahkuminekut Kelsey PlumigaDarren Waller / YouTube

Plum omalt poolt avaldas aprillis oma Instagrami Story vahendusel avalduse, milles kirjutas: “Ma olen laastatud. Olen selle mehe pärast läbi tule kõndinud, kuid nüüd näen, et on aeg minna. Jumal andis mulle uskumatu elu ja Ma olen mu perekond.” Ja tõeliselt tänulik sügava armastuse eest. Ühel päeval jagan oma lugu. Tänan teid armu eest oma valu töödelda. Täna ja iga päev valin ma jätkuvalt rõõmu . Filiplastele 1:6.”

Darren Waller jätab maha loo ebaõnnestunud suhtest pärast lahkuminekut Kelsey PlumigaDarren Waller / YouTube

Kuigi Walleri kavatsused olid siirad, olid YouTube’i kommenteerijad etteaimatavalt järeleandmatud, kutsudes teda välja hooajavälise treeningu vahelejätmise ja liiga tugevalt Autotune’ile toetumise eest.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Vennal on rohkem automaatset häälestust kui jardide vastuvõtmist,” kirjutas üks kommenteerija.

Teine hüüatas: „Oh, sa arvad, et sind on pussitanud selga? Olin sind kolm korda oma fantaasiajalgpallimeeskonnas ja ei saanud midagi vastu. Ma ei tea Kelseyst, aga ma ei võta sind kunagi tagasi!!!”

Waller ei tea veel, kas ta jääb Giantsi koosseisu ka 2024. aasta hooajaks. Ta kaalub praegu pensionile jäämist ja Giants on öelnud, et annab talle otsuse tegemiseks vajaliku ruumi.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *