Pretty Recklessi laulja Taylor Momsen hammustas laval kurikat

Taylor Momsen esineb otseülekandes. Mariano Rezidor/Redferns

Taylor Momsen Nahkhiir hammustas teda laval esinedes ja vajab järgmise kahe nädala jooksul marutaudisüsti.

30-aastane Mommsen, The Pretty Recklessi esinaine ja endine Gossip Girli staar, esitas kolmapäeval, 29. mail Sevillas oma bändi lugu “Witches Burn”, kui nahkhiir lendas lavale, hammustas teda ja klammerdus jala külge. Ta jagas reedel, 31. mail Instagrami rullmaterjali kaudu kaadreid, mis näitasid, kui märkimisväärselt rahulik ta oli.

Kui kaadrid kirjeldasid üksikasjalikult, kuidas rahvas üritas tema tähelepanu võita, vastas Mommsen: “Sa osutad millelegi ja ma ei tea, mida sa räägid.” Seejärel vaatab ta alla ja pärast hetkega karjumist: “Oh issand,” ütleb ta rahulikult: “Mul on praegu af-king kurikas jalas. Palun aidake mind.”

Siis ümbritseb ta bänd teda ja samal ajal, kui nad ilmselt üritavad aru saada, mida teha, ütleb ta nalja: “Ma pean olema nõid.”

“Nii… rock and roll hetk… kõigist lugudest kolmapäeval “Witches Burn” Sevillas… lendas mulle nahkhiir 🦇 🦇 ja maandus mu jalale,” kirjutas Mommsen pildiallkirjas. “Sel hetkel, kui ma esinesin ja mul polnud aimugi, kuni uskmatu rahvahulk karjus ja näitas näpuga… ta oli armas, aga jah, ta hammustas mind… nii et järgmise kahe nädala jooksul tehti marutaudisüstid.”

Gossip Girli staar Taylor Momsen, keda laval nahkhiir hammustas, vajab marutaudilt last

Taylor Momsen esineb otseülekandes. Sergione Infuso / Corbis Getty Images kaudu

Pretty Reckless tuuritab praegu koos AC/DC-ga Euroopas oma Power Up Touri raames. Bändil on laupäeval, 1. juunil teine ​​esinemine Sevillas, enne kui suundutakse Hollandisse ja Saksamaale.

Mommsen tänas neid, kes teda kohtlesid ja andis talle sobiva hüüdnime.

“Tänan kõiki haigla töötajaid, kes helistasid mulle #Batgirl pärast seda, kui nägid seda tol hommikul kohalikes uudistes… tuleb veel kaadreid … see on raamatute jaoks!!!!”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuulsused, mille te unustasite, näitleja Kuidas Grinch jõulud varastas

Seotud: Näitlejad, kes mängisid filmis “Kuidas Grinch jõulud varastas” on unustatud

“Te olete loll, härra Grinch!” Filmi How the Grinch Stole Christmas reaalajas tehtud versioonist on saanud kaasaegne pühade lemmik, kuid paljud selle staarid jäävad sageli tähelepanuta. Jim Carrey varastas etenduse nimitegelasena klassikalises Dr. Seussi loos, mis jõudis kinodesse 2000. aasta novembris. Film tõi rohkem tulu […]

Loomulikult ujutasid Momseni Instagrami kommentaarid üle nii fännid kui ka kuulsused, kui ta oma katsumusi jagas. Mitu viidet Ozzy OsbourneNn pimeduseprints, kes kunagi laval nahkhiirel pea maha lõi.

Natasha Bedingfield Kui küsiti, kas see valutab, vastas Momsen: “Hammusta? ei tulistas? Jah.”

Mommsen tegi oma näitlejadebüüdi, mängides Cindy Lou Who’d 2000. aasta versioonis How the Grinch Stole Christmas. Jim Carrey. Ta mängis aastatel 2007–2012 filmis Gossip Girl Jenny Humphreyt, enne kui loobus näitlemisest, et keskenduda muusikale. Mommsen asutas 2009. aastal bändi The Pretty Reckless ja 2010. aastal andis bänd välja oma debüütalbumi Light Me Up.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *